25
Лис
Лис 25, 2019 - 18:40
622 1
Заява з приводу недоцільність добудови ракетного крейсера “Україна та включення його до складу ВМС ЗСУ.

ЗАЯВА

ПРОВОДУ Миколаївської крайової організації Народного Руху України

З приводу недоцільність добудови

ракетного крейсера “Україна та включення

його до складу ВМС ЗСУ.

Згідно повідомлення, розміщеного на офіційному сайті ДК “Укроборонпром” 20.09.2019 року, гендиректор ДК “Укроборонпром” Айварас Абромавичус в інтерв’ю DW заявив про недоцільність добудови ракетного крейсера “Україна”, що нині утримується на ДП “Миколаївський суднобудівний завод”, і необхідність розгляду можливості продажу цього корабля. “В України немає потреби у крейсері такого масштабу, тому ми розглядатимемо можливість продажу цього крейсера. Ми будемо будувати нові кораблі: меншого масштабу та у більшій кількості, виходячи із потреб наших Збройних сил”, – повідомив Абромавичус.

Тобто цей чужинець, призначений без згоди українського народу керувати оборонною промисловістю України у час, коли триває російсько-українська війна, має намір позбавити нас єдиного дійсно бойового корабля, здатного протистояти російським агресорам не тільки в Чорному морі, але й у будь-якій точці Світового океану.

Спільниками Абромавичуса виступають представники “п’ятої колони” Москви у вищому воєнно-політичному керівництві України. Вони 28 років поспіль підривають обороноздатність нашої держави, розпродують за безцінь у країни “третього світу” і знищують озброєння та військову техніку нашої армії. Злочинцям допомагають заангажовані засоби масової інформації. Яких тільки нісенітниць про ракетний крейсер “Україна” вони не писали: “нащо Україні ударний крейсер, адже війни між Росією і Україною ніколи не буде», «включення ракетного крейсера до складу ВМС суперечить оборонній доктрині України», «ракетний крейсер застарів», «Україна не має власних ракет для крейсера», «ракетний крейсер є океанського типу, для нього навіть причалу немає», «потрібні тільки малі кораблі прибережної зони», «добудова і введення до складу ВМС України ракетного крейсера коштовна і заблокує програму будівництва корветів» тощо.

Подібні “аргументи” ми вже чули тоді, коли нас переконували у “необхідності” відмови від ядерної зброї та її носіїв.

Насправді ракетний крейсер проекту 1164, заводський № 2011, остання назва «Україна» – це унікальний корабель, здатний виконувати завдання самостійно, без супроводу решти флоту, зокрема вести боротьбу з силами флоту і торговими суднами противника, здійснювати оборону з’єднань бойових кораблів і конвоїв своїх суден, надавати вогневу підтримку приморським флангам сухопутних військ та забезпечувати висадку морських десантів, робити постановку мінних загороджень й інше.

Цей бойовий корабель не потребує жодної добудови, адже готовий на 100%. Будівничі крейсера запевняють, що він вже зараз здатний виконувати бойові завдання, адже нестача озброєння складає лише 13%. Та саме цього прагне не допустити Росія. І не тільки вона. Тим, хто “виламував руки” Україні, вимагаючи передати Російській Федерації нашу ядерну зброю в обмін на фальшиві паперові “гарантії” крейсер теж не до вподоби. Їм вигідно, щоб ми були слабкими і піддатливими на будь-який шантаж. Звідси й підкинута нам ззовні ідея “москітного” флоту, нікчемність якої вповні проявилася під час подій біля Керченського мосту.

Ми вимагаємо від вищого воєнно-політичного керівництва України відмовитися від т.зв. “демілітаризації” та продажу закордон ракетного крейсера проекту 1164, заводський № 2011, остання назва «Україна». Це — майно українського народу. Не ви його створювали і не вам ним торгувати!

Ми вимагаємо від вищого воєнно-політичного керівництва України негайно приступити до здійснення заходів, необхідних для включення ракетного крейсера до складу ВМС ЗСУ.

Ми пропонуємо командуванню ВМС ЗСУ згадати, що ви є офіцерами і крім шлункових і кар’єрних інтересів мали би мати також і офіцерську честь! Ми звертаємося до українських патріотичних громадських об’єднань, державницьких політичних партій, активістів, волонтерів об’єднати свої зусилля у справі порятунку ракетного крейсера «Україна» від розграбування і знищення. Нині ми врятуємо крейсер, а завтра він врятує нас і наших дітей!

 

Голова Миколаївської крайової

організації Народного Руху України

 

Ю. Діденко

 

25.11.19р

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

1 коментар

  • Юрій 26 Листопада, 2019 о 20:29

    Чому б “експердам”, котрі проти крейсера “Україна, не підписати контракт для проходження військової служби на МБАКах та Айлендах…? Хай ділом доводять щирість своїх переконань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *