08
Гру
Гру 8, 2021 - 2:02
18 0
Завершився ювілейний ХХV конкурс української патріотичної пісні «Червона калина-21»  визначились переможці
polozhennya-hhiv-konkurs-ukrayinskoyi-patriotychnoyi-pisni-chervona-kalyna-2020

Завершився ювілейний ХХV конкурс української патріотичної пісні «Червона калина-21» визначились переможці

Ювілейний ХХV-й конкурс української патріотичної пісні «Червона калина-21» оцінювало журі в складі Юрій Діденко – голова, народний депутат ІV скликання, голова обласної організації Народного Руху України, президент фонду «Дітям України, Дорош Анжела- головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації Сергій Гололобов- кандидат наук з державного управління, культуролог, заслужений діяч естрадного мистецтва України, Вікторія Максимчук- заслужений  працівник культури України, художній керівник народного хорового колективу «Зоряниця», Катерина Мірзоян- кандидат мистецтвознавства, керівник музичної частини Миколаївського художнього академічного драматичного театру, Леонід Дудюк –кандидат філологічних наук, Відіна Олена- провідний методист міського методичного центру управління культури.

  Організаторами ХХV-го конкурсу української патріотичної пісні«Червона калина-21»  виступили фонд “Дітям України”, обласне управління освіти та науки, міське управління освіти, обласне управління культури, національностей та релігій державної адміністрації, міське управління культури, Народний Рух України.

Переможці ХХV конкурсу української патріотичної пісні «Червона калина-21» 

Диплом І ступення

  • Ушкац Ірина Школа мистецтв №1.
  • Краселюк Давид МЗОШ №23
  • Вокальний ансамбль “Кришталевий передзвін” Ліцей “Успіх” Доманівської селищної ради
  • Дует Глевенко Олександра Оленюк Катерина Новобузький центр позашкільної роботи дітей та юнацтва
  • “Народний художній колектив” студія естрадного співу “Дивограй” Миколаївський обласний Будинок художньої творчості

Диплом ІІ ступення

  • Гненна Владислава Миколаївська ЗОШ №7
  • Сидорук Аріна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60
  • Бондар Валерія Ліцей «Успіх» Доманівської селищної ради
  • Теслюк Анастасія Первомайська гімназія №17 імені Миколи Вінграновського
  • Олійник Мілана Миколаївська ЗОШ №47
  • Тимошенко Анастасія Великокорениський будинок культури
  • Фалій Ілона Казанківська гімназія № 2.
  • Черненко Анна Миколаївська ЗОШ №50.
  • Волкова Мар’яна Очеретнянська філія ОЗ «Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» Кривоозерської селищної ради.
  • Ансамбль «Дзвінка хвиля» КГУ «Школа Національного Відродження ім. К. Даржумана» м. Павлодар Казахстан
  • Вокальний ансамбль «Родзинка» Ліцей «Перспектива» Доманівської селищної ради
  • Дует «Сад молодий» Ушкац Ірина Стефанішин Максим Миколаївська ЗОШ № 51.
  • Дует Сербул Віка Земляний Нікіта Вокальний гурток «Веселковий передзвін» Вознесенська ЗОШ №6.
  • Вижа Юлія Центр дитячої та юнацької творчості, м. Южноукраїнськ, Миколаївська область.
  • Слободзян Анастасія Вище професійне училище №21 м. Миколаєва
  • Шацило Поліна» Вокальний гурток «Веселковий передзвін Вознесенська ЗОШ №6
  • Дитячий вокальний ансамбль “ZUNAVI” Ольшанський будинок культури
  • Дует Мік Владислав та Козлова Антоніна Вище професійне училище №21 м. Миколаєва.
  • Тріо Теплова Анастасія, Пурдик Анастасія, Казарян Нушик Возсіятський ліцей Єланецької селищної ради

Диплом ІІІ ступення

  • Маслюков Єлисей  Калинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • Дует Маслюкові Соломія та Анелія Калинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • Маслюкова Єлизавета Калинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • Шишик Анна Врадіївська районна гімназія Врадіївської селищної ради Миколаївської області
  • Королішина Вікторія Миколаївська ЗОШ № 42
  • Остапчук Іван Опорний заклад «Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІступенів№1»Кривоозерської селищної ради.
  • Чеботар Злата Первомайська гімназія №1.
  • Кіндер Максим Новобузький заклад загальної середньої освіти №1.
  • Трохимчук Василіса Первомайська гімназія №17 імені Миколи Вінграновського
  • Черемшинська Дар’я Миколаївська ЗОШ № 44
  • Мачинська Ауріка Куйбишевський ЗЗСО Єланецької селищної ради Миколаївської області
  • Тихоненко Вікторія Миколаївська гімназія №36.
  • Недвига Мирослава Миколаївська ЗОШ№19.
  • Маслюков Єлисей, Калинівський ЗЗСО І ІІІ ст.
  • Маслюкова Єлизавета Калинівський ЗЗСО І ІІІ ст.
  • Вокальний ансамбль «Воскресенські соловейки» Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради
  • Ансамбль «Підківка» Миколаївський муніципальний колегіум імені Володимира Дмитровича Чайки
  • Вокальний ансамбль “Джерельце” Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса
  • Учні 4 класу (хлопчики) Мостівського НВК Мостівський навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І–заклад дошкільної освіти – центр дитячої та юнацької творчості» Мостівської сільської ради Миколаївської області
  • Дует «Соловейки» Добранюк Денис Лисюк Дар’я Врадіївська ЗОШ №3.
  • Дует Дуракова Ангеліна Дуракова Альбіна Добренська ЗОШ Баш танської міської ради Баштанського району Миколаївської області
  • Дует Пасічник Ольга Злотніцька Аліна Миколаївська ЗОШ №47.
  • Дмуховський Олександр Опорний заклад «Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» Кривоозерської селищної ради
  • Нирко Марина Каширівська гімназія Казанківської селищної ради Миколаївської області.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.