26
Гру
Гру 26, 2019 - 0:30
285 0
Вшанування Чорновола

vshanuvannya-chornovola-6

У Миколаєві відзначили річницю народження В’ячеслава Чорновола

В Миколаєві активісти Народного Руху та мешканці міста взяли участь у вшануванні та покладанні квітів до пам’ятника видатного політичного діяча, голови Народного Руху України, Героя України В’ячеслава Чорновола з нагоди дня його народження. Заходи розпочались біля пам’ятника В’ячеслава Чорновола відкритого за сприяння міського голови Володимира Чайки. Тут виступив спільно з волонтером Миколою Журмієм та виконали державний гімн за потужною підтримки Омеляна Шпачинського.

vshanuvannya-chornovola-8

Юрій Діденко голова обласної організації Народного Руху України у своєму виступі відзначив визначну роль В’ячеслава Чорновола у здобутті та відродженні української державності.

vshanuvannya-chornovola-5

Заходи продовжили у приміщенні обласної організації Народного Руху України. Юрій Діденко вручив подяки активістам Руху з нагоди його 30-ти річчя. Присутні мали можливість виступити та згадати Вячеслава Чорновола поділитись враженнями про визначну особистістьУ своєму виступі вказав на величезний творчий доробок В’ячеслава Чорновола в утвердження незалежності України. Напередодні у Первомайську подарували 10 томів його праць серед них «Український вісник», редактором якого він був місцевій бібліотеці. Присутні підтримали інциативу вшанувати 100-о ліття великої перемогу військ УНР у ознесенську у квітні 2020 року залучивши найбільше учасників. Перед присутніми виступили Сергій Шамян, неодноразово транспортував В. Чорновола власним автомобілем, Роман Самуляк у якого лідер Руху зупинявся в дома, Олександр Малицький, Людмима Ринденко, Тиртичний Анатолій, Петро Панянчук, Омелян Шпачинський та інші. На завершення виконали гімн України. Квіти також поклали до пам’ятної дошки В’ячеславу Чорноволу на приміщенні обласної організації Народного Руху України відкритої у 2003 році за участі Геннадія Удовенка.

vshanuvannya-chornovola-10

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *