04
Січ
Січ 4, 2018 - 22:30
267 0
Різдво єднає Україну

В цьому році знову школярі Миколаївщини святкуватимуть Різдвяні свята в Західній Україні. Різдвяне свято для них традиційно організовує Народний Рух України спільно з фондом “Дітям України”. Дитяча дипломатія, як ніщо інше єднає українців. В цьому році діти з школи ім. Олега Ольжича, інших шкіл міста вперше зустрінуть Святий вечір у с.м.т. Ясіня Рахівському районі Закарпатської області.

Школярі з Миколаївщини відсвяткують Різдвяні свята в родинах своїх ровесників у селах Закарпатської області за сприяння керівництва рухівського активу цих областей. Вони там познайомитися з різдвяними традиціями, що збереглися у цьому краї.

Стануть учасниками святкових богослужінь, а також разом із своїми новими друзями відчують таїнство святої вечері та посмакують смачної куті та долучаться до колядницьких гуртів та вертепів. Делегація відправилася з Миколаєва 4 січня потягом Миколаїв – Івано-Франківськ. На вокзалі в дорогу благословив та прочитав молитву капелан однієї із військових частин міста отець Володимир. Особлива подяка за сприяння у виділенні додаткових місць на потяг голові Народного Руху, народному депутату Віктору Кривенку, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та керівництву Укрзалізниці.

Обласна організація Народного Руху України організовує поїздки на святкування Різдвяних свят у Галичину починаючи з 1991 року, їх учасниками стали більше 10 тисяч школярів нашого краю. Дитяча дипломатія, започаткована Рухом на зорі нашої державності продовжує діяти, єднаючи Україну в єдину родину.

Проект «Різдво єднає» отримав в цьому році загальноукраїнське визнання і за сприяння Народного Руху діти з інших країв нашої держави відсвяткують Різдво у своїх ровесників, де ці традиції збережені та відроджуються. Діти з прифронтових районів Луганщини будуть гостювати у Львівській та Івано-Франківській області. Школярі із Запоріжжя в Самборі на Львівщині в родинах рухівських активістів. Все ширше географія Різдвяного єднання юних українців через відродження різдвяних традицій та благословення маленького Ісуса, що рождається.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *