07
Тра
Тра 7, 2021 - 12:50
49 4
Переможці конкурсу українського гумору та сатири «Сміхослов-2021»
pochatok-pryjomu-zayavok-na-xviii-konkurs-ukrayinskogo-gumoru-ta-satyry-smihoslov-21

Дипломати XVIІІ-го конкурсу українського гумору та сатири «Сміхослов-21» (1.04-25.04)

Диплом І ступення

Грибова Анастасія Миколаївська ЗОШ № 48
Тетяна Васильєва Палац творчості учнів м. Миколаєва «Народний художній
колектив» театру «Мрія».
Скрипка Антон «Зразковий художній колектив» творче об’єднання «Театр»
БДЮТ Баштанської міської ради Баштанського району
Ільків Катерина Баштанська гімназія

Диплом ІІ ступення

  • Гаврилюк Арсеній Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
  • Морар Володимир Кузнецівський ЗЗСО імені героя АТО Матвієнка А.В.
  • Климчук Богдан Миколаївська ЗОШ №54 Косєй Дарина Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Диплом ІІІ ступення

  • Паронян Арман Новобузька гімназія.
  • Шаповалова Вероніка Новобузька гімназія.
  • Крупський Матвій Миколаївська ЗОШ №34
  • Свідерко Ілля Павлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад– заклад дошкільної освіти» Снігурівської міської ради
  • Ратов Олег Новобузька ЗОШ . № 10Стерлєва
  • Софія Очаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені П. П. Шмідта
  • Гончар Владислав Павлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад– заклад дошкільної освіти» Снігурівської міської ради
  • Колодна Уляна Криничанська ЗОШ імені В. Л. Мусіяки Миколаївської області Миколаївського району
  • Влад Ульянов Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
  • Бездітна Даша Доманівський заклад ЗСО №1
  • Васильчук Любов Кузнецівський ЗЗСО імені героя АТО Матвієнка А.В.
  • Гетьман Іван Врадіївський Будинок дитячої творчості.
  • Ботвіна Альона Середня загальноосвітня школа №5 м. Сєвєродонецьк Луганська область
  • Гамуга Назар Кир’яківський ЗЗСО І- ІІІ ст. Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської область.
  • Зарубін Владислав Миколаївська ЗОШ №50
  • Рябий Кирило Мішково-Погорілівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мішково-Погорілівскої сільської ради
  • Харченко Єгор Миколаївський економічний ліцей №2
  • Мокану Зіна Веселинівський Будинок дитячої творчості
  • Поперечний Іван Центр позашкільної роботи Галицинівської сільсокї ради Миколаївського Українківська ЗОШ
  • Корньова Вікторія Миколаївський класичний ліцей
  • Саєнко Сергій Миколаївська ЗОШ №51
  • Карпенко Олена Вознесенська ЗОШ . №10
  • Катраман Поліна Таборівська ЗОШ Бузької ОТГ
  • Любар Дмитро Миколаївська гімназія №4
  • Завгородній Олександр Єланецький ліцей.
  • Руденко Олександр Пересадівська загальноосвітня школа
  • Гайченко Марія Миколаївська ЗОШ № 57 імені Т. Г. Шевченка
  • Залєвська Альона Снігурівський професійний ліцей
  • Мардарь Максим Новогуївська філія I-II ст. Баштанського ОЗЗСО №2

Переможці XVIІІ-го конкурсу українського гумору та сатири «Сміхослов-21» Зірка YouTubе (1.04-25.04)

Зірка YouTubе ІІІ ступення

  • Кононович Ростислав Миколаївський ЗДО «Журавлик» Шевченківської ОТГ
  • Степанюк Валерія Єланецька гуманітарна гімназія Єланецької селищної ради
  • Яворська Мілана Первомайський санаторний ДНЗ ясла-садок № 11 «Зірочка»
  • Булацескул Даниїл Театральний гурток «Перлинки» Вознесенського районного дитячого-юнацького центру
  • Время Данило Первомайський ДНЗ №34 «Зірочка» Миколаївської область

За активну участь у конкурсі у XVIІІ-му конкурсі українського гумору та сатири «Сміхослов-21» дипломами нагороджені дитячі дошкільні заклади

  • Баштанський заклад дошкільної освіти «Віночок».
  • Баштанський ОЗЗСО I-III ст. №1.
  • Баштанський заклад дошкільної освіти №4 «Дюймовочка»
  • Берзнегуватський дошкільний навчальний заклад
  • Веселинівський ОНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Вознесенський р-н Мартинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • Театральний гурток «Перлинки»  Вознесенського районного Дитячого-юнацького центру
  • КЗ «Воєводський опорний заклад ЗСО Благодатненської сільської ради Майорівський ДНЗ.
  • Миколаївський ЗДО «Журавлик» Шевченківської ОТГ
  • Миколаївська ЗОШ №51
  • Первомайський ЗДО №16 «Калинонька».
  • Первомайський дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 6 «Дзвіночок» м.
  • Первомайський заклад дошкільної освіти №24 «Гвоздичка»
  • Первомайський дошкільний навчальний заклад №34 «Зірочка»
  • Первомайська ЗОШ №16
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст.№12
  • Первомайський центр науково-технічної творчості учнівської молоді
  • Первомайський ЗДО №4 Миколаївська область
  • Первомайський санаторний ДНЗ ясла-садок № 11 «Зірочка».
  • Первомайський дошкільний навчальний заклад ясла-садок – центр розвитку дитини
  • Первомайський дошкільний навчальний заклад №13 «Гвоздичка»
  • Первомайський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №33 «Казка»
  • Первомайський ДНЗ ясла-садок №1 «Ластівка»
  • Первомайський дошкільний навчальний заклад ясла – садок №3 «Дюймовочка»
  • Підгороднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради
  • Полігонівський ЗЗСО Шевченківської с/р Миколаївської обл.
  • Широківська ЗОШ Баштанського району Миколаївської області».

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

4 коментаря

  • 8 Травня, 2021 о 20:07

    Здравствуйте! Почему так не справедливо оценивается??? Ученица 2-го класса (7лет) 831 просмотров, 223 лайка и не одной победы в номинации???)))

  • Миколаїв Рух/Прес 10 Травня, 2021 о 12:35

    Під час розміщення статті, випадково, загубили Ільків Катерину – Баштанська гімназія.
    І не розмістили її в переможцях.
    Приносимо свої вибачення за незручність.
    На даний момент все виправлено.

  • 11 Травня, 2021 о 12:07

    Всі критерії оцінювання положення конкурсу правила оцінювання зірки Ютубу були встановлені самими учасниками конкурсу зірка YouTube 1 величини більше 5 тисяч переглядів зірка YouTube другої величини більше трьох тисяч переглядів зірка Ютубу 3 величини більше тисячі переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.