05
Чер
Чер 5, 2021 - 10:42
11 0
Переможці ХVІІІ-го конкурсу фольклорно-інструментальної музики та народного співу імені Миколи Аркаса
pochatok-pryjomu-zayavok-na-hviii-konkurs-folklorno-instrumentalnoyi-muzyky-ta-narodnogo-spivu-im-mykoly-arkasa

Переможці ХVІІІ-го конкурсу фольклорно-інструментальної музики та народного співу імені Миколи Аркаса

Дипломи І стпення

  • Ансамбль народних інструментів «Граймікс» Первомайський міський Дитячо-юнацький центр національного відродження Миколаївської області.
  • Басовська Катерина Дитяча музична школа #1 ім. Римського-Корсакова.
  • Інструментальний квартет бандуристів «Шабелина» Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.
  • ВА «Кришталевий передзвін» Доманівський заклад загальної середньої освіти I-III ст. №1 Доманівської селищної ради Миколаївської області.
  • Ансамбль бандуристів молодших класів Калуська дитяча музична школа.
  • Зразковий театральний колектив «КРОК» Музична школа 10 м. Кривий Ріг.
  • Бондар Валерія Доманівський заклад загальної середньої освіти I-III ст. №1 Доманівської селищної ради Миколаївської області.
  • Ковальова Аліна Музична школа №10 м. Кривий Ріг.

Дипломи ІІ ступення

  • НХК «Дивограй» Обласний Будинк художньої творчості Миколаївської обласної ради.
  • Померанцева Софія Дитяча музична школа №2
  • Інструментальний ансамбль бандуристів «Golden Horde» Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.
  • ВА «Дзвіночок» Лідіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Мостівської сільської ради Миколаївської області.
  • Дует «Співаймо разом» А.Чумак та Д.Трофименко Доманівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.
  • Мала капела бандуристів «Дзвінкові струни» Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.
  • Скидан Анна Музична школа 10 м. Кривий Ріг.

Дипломи ІІІ ступення

  • Дуєт НХК «Дивограй» Обласний Будинк художньої творчості Миколаївської обласної ради.
  • Ансамбль гітаристів «Great sound» Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаїв.
  • Вокальний ансамбль «Родзинка» Доманівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.
  • Вокальний ансамбль «Джерельце» Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса.
  • Зразковий театральний колектив «КРОК» Музична школа 10 м. Кривий Ріг.
  • Колектив «Смайлики» Возсіятський ліцей Єланецької селищної ради Миколаївська область.

Конкурс оцінювало журі в складі Юрій Діденко – голова, народний депутат ІV скликання, голова обласної організації Народного Руху України, президент фонду «Дітям України, Сергій Гололобов кандидат наук з державного управління, культуролог, заслужений діяч естрадного мистецтва України, Вікторія Максимчук заслужений  працівник культури України, художній керівник народного хорового колективу «Зоряниця», Катерина Мірзоян кандидат мистецтвознавства, керівник музичної частини Миколаївського художнього академічного драматичного театру, Леонід Дудюк –кандидат філологічних наук.

Організаторами ХVІІІ-го конкурсу фольклорно-інструментальної музики та народного співу імені Миколи Аркаса виступили фонд “Дітям України”, обласне управління освіти та науки, міське управління освіти, Народний Рух України.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.