21
Лис
Лис 21, 2022 - 19:26
126 0
Переможці ХІІ конкурс української патріотичної сучасної поезії  ім Валерія Бойченка-22
polozhennya-bojchenko-2020

Переможці ХІІ конкурс української патріотичної сучасної поезії  ім Валерія Бойченка-22

Диплом І ступення

  • Шенягіна Вікторія МСШ для дітей з порушення зору
  • Анна Балабанова бібліотечний молодіжнй клуб “Арт-Грані” при КЗ «Баштанська публічна бібліотека»
  • Ралдугін Сергій Баштанський ліцей №1
  • Нікітчук Володимир Миколаївський ліцей Шевченківської сільської ради Миколаївської області
  • Богдан Вікторія Миколаївський ліцей ім. Миколи Аркаса
  • Прилуцький Нікіта Первомайський ліцей «Престиж»
  • Мисько Вероніка Краснянський ліцей Березанської селищної ради
  • Тиць Анастасія Плющівський ліцей Баштанської міської ради

Диплом ІІ ступення

  • Левенко Маргарита Ташинська гімназія
  • Богданцев Сергій Єланецький Ліцей №2
  • Шелест Станіслав Миколаївський ліцей № 60
  • Стоянов Денис бібліотечний молодіжнй клуб “Арт-Грані” при КЗ «Баштанська публічна бібліотека»
  • Демчук Єлизавета Воскресенський ліцей
  • Новичков Тимофій Миколаївська ЗОШ № 16
  • Квашук Софія Врадіївський Будинок дитячої творчості
  • Самойленко Вікторія
  • Шелест Тетяна Новобузький заклад загальної середньої освіти №1
  • Романчук Амалія Калинівський ліцей
  • Коробкова Олена Миколаївська гімназія № 64
  • Ярощук Артем Новобузький Центр позашкільної роботи дітей та юнацтва
  • Мілевська Єсенія
  • Смєлова Ангеліна Воскресенський ліцей.
  • Камінський Даніїл Миколаївський ліцей № 28
  • Бондаренко Ксенія Олександрівський ліцей імені Т.Г. Шевченка Вознесенського р-ну Миколаївської обл.
  • Авраменко Тетяна Миколаївський ліцей №55
  • Кузнєцова Анастасія Кам’янський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чорноморської ОТГ
  • Бондаренко Ксенія Олександрівський ліцей імені Т.Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області
  • Ковалишина Софія Березанський ліцей Березанської селищної ради Шкуренко Діана Миколаївський ліцей № 3
  • Жмура Дарина Новоєгорівський ліцей Баштанської міської ради
  • Каражей Ренат Березанський ліцей Березанської селищної ради
  • Філоненко Поліна Миколаївський ліцей №42
  • Наумова Ярослава Первомайська гімназія №5 Первомайської міської ради
  • Кондрацька Ксенія Миколаївський ліцей № 28
  • Пшеняк Дар’я Миколаївська гімназія № 36
  • Томченко Марія МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №41
  • Трикоцька Марія Олександрівський ліцей імені Т.Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області
  • Денис Дар’я Миколаївський класичний ліцей

Диплом ІІІ ступення

  • Долгозвяга Ангеліна Миколаївський юридичний ліцей
  • Мелтонян Ашот Тузлівський ліцей
  • Гайдамака Олександра Миколаївська гімназія № 64
  • Фоменко Ангеліна Підгороднянська гімназія Первомайської міської ради
  • Чукевич Злата Єланецький ліцей 1
  • Петровський Ярослав Первомайська початкова школа №11
  • Сизова Яна Миколаївська гімназія № 27
  • Федоріщев Вадим Миколаївський ліцей ім. Миколи Аркаса
  • Павленко Софія Новобузька гімназія ІІ–ІІІ ст.
  • Сорокопуд Софія Веселинівський ліцей
  • Шевченко Віталіна Арбузинський ліцей №2 ім. Т.Г. Шевченка смт
  • Гуменюк Кіра Малахівська філія Березанського ліцею
  • Кашуба Юлія Володимирівський ліцей
  • Лопата Анастасія Миколаївська гімназія № 64
  • Кириченко Дарина Вознесенський міський центр дитячої та юнацької
  • Мороз Діана Кузнецівський ліцей імені героя АТО Матвієнка А.
  • Кондрашова Софія Миколаївська гімназія № 25
  • Кашуба Юлія Володимирівський ліцей Володимирівської с/р
  • Кривалап Анна Первомайський ліцей «Престиж»
  • Трикоцька Марія Олександрівський ліцей імені Т.Г. Шевченка Вознесенського району
  • Шемчук Аліна Михайлівський ліцей
  • Макаренко Діана Первомайська гімназія №3
  • Пастушенко Лілія Лиманівський ліцей Березанської селищної ради
  • Кучеренко Дмитро Миколаївський ліцей № 28
  • Приходченко Поліна Миколаївський ліцей № 60

Зірка YouTubе ХІІ-ого конкурсу української патріотичної сучасної поезії ім Валерія Бойченка-22

Зірка YouTubе ІІ ступення

  • Косова Софія Вознесенська ЗОШ І – ІІІ ст. №4 ВМР

Зірка YouTubе ІІІ ступення

  • Кривошеєнко Аліна Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24
  • Колосовський Владислав Миколаївський ліцей № 60
  • Пягай Мілана Миколаївська гімназія № 43 імені К.Ф. Ольшанськогого
  • Молчаніцький Андрій Миколаївський ліцей №42
  • Ковалишина Софія Березанський ліцей Березанської селищної ради
  • Лавренчук Валентина Олександрівський ліцей ім. Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району
  • Пацюк Вероніка, Миколаївський ліцей №58
  • Пламінська Тетяна, Миколаївська гімназія 44

За активну участь у конкурсі у про ХІІ конкурс української патріотичної сучасної поезії ім Валерія Бойченка-22  до Дня Захисника України дипломами нагороджені дитячі дошкільні заклади

  • Миколаївська ЗОШ №54
  • Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради Миколаївської області
  • Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради
  • Вознесенський міський центр дитячої та юнацької творчості
  • Миколаївська гімназія № 25
  • Дмитрівська гімназія Прибужанівської ради Вознесенського р-ну
  • Миколаївської обл.
  • Мостівський ліцей Мостівської сільської ради
  • Миколаївський ліцей № 28
  • Первомайська початкова школа №11
  • Котляревський ЗДО (ясла-садок) “Барвінок”
  • Новосвітлівський ЗДО (ясла-садок) «Гніздечко»
  • Комунальний заклад Кривоозерський ліцей №1 Кривоозерської селищної ради Первомайського району

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *