23
Бер
Бер 23, 2022 - 21:53
122 0
Миколаївщина: Визначили кращих читців
ii-konkurs-chyttsiv-poeziyi-lesi-ukrayinky-ta-ivana-franka-2022

В умовах військової агресії Росії на Миколаївщині підведені підсумки ІІ конкурсу читців поезії Лесі Українки та Івана Франка-2022. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова обласної організації Народного Руху України Юрій Діденко.

ІІ-й конкурс читців поезії Лесі Українки та Івана Франка-2022 розпочався до військової агресії Росії в он лайн режимі, а завершувався під зривами авіабомб та крилатих ракет. Але це не стало перешкодою для виявлення кращих  декламаторів. Оцінювали талант та творчі здібності дітей та дорослих журі у складі Юрія Діденка; культуролога, заслуженого діяча естрадного мистецтва України Сергія Гололобова; кандидата філологічних наук Леоніда Дудюка; голови обласної організації спілки письменників України Віри Марущак.

Організаторами ІІ-го конкурсу читців поезії Лесі Українки та Івана Франка виступили фонд «Дітям України», обласне управління освіти та науки, міське управління освіти, управління культури, національностей та релігій ОДА, міське управління культури, Народний Рух України.

Переможці визначились за підсумками роботи журі.  Виграла в конкурсі Піднебесна Тетяна — учениця ЗЗСО І-ІІІ ступенів Веснянської  територіальної громади Миколаївського району. Дівчина набрала 20 тисяч вподобайок у соціальних мережах.

Посилання на джерело: http://www.golos.com.ua/news/154865

Олена ІВАШКО

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *