01
Гру
Гру 1, 2019 - 17:30
175 4
Переможці ХХІІІ конкурсу української патріотичної пісні “Червона калина 2019”

Переможці ХХІІІ конкурсу української патріотичної пісні
“Червона калина 2019”

Дипломи І ступення

  • Майстрюк Олександра Ташинська ЗОШ Березанської районної ради
  • Бондар Валерія Доманівська ЗОШ №1 Доманівської селищної ради
  • Дмуховський Олександр Кривоозерська СЗШ № 1-Будинок дитячої творчості
  • Маслюкова Єлизавета Калинівська ЗОШ Єланецького району
  • Дует «Співаймо разом» Трофименко Даяна, Чумак Анна Доманівська ЗОШ Доманівського району
  • Вокальний ансамбль «Зорецвіт» Доманівський НВК «Доманівська ЗОШ №1 – Центр дитячої та юнацької творчості»
  • Шпетний Ігор Полігонівська дитяча музична школа
  • Колектив «Мальви» Будинок дитячої юнацької творчості Заводського району
  • Гурт «Сузір’я» Миколаївська ЗОШ № 48
  • Скорик Владислава Миколаївська ЗОШ № 14
  • Костирко Софія Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м.Миколаєва
  • Хоровий колектив “Барви” Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, спеціальність «Музичне мистецтво»
  • Артамонова Аміна Миколаївський муніципальний академічний коледж

Дипломи ІІ ступення

  • Тріо Калинівські проміньчики Калинівська дитяча музична школа Воскресенська селищна рада
  • Бібірєва Поліна Калинівська дитяча музична школа Воскресенська селищна рада
  • Корчинський Ярослав Лідіївська ЗОШ Мостівської сільської ради
  • Чистякова Діана Снігурівський Будинок творчості дітей та юнацтва
  • Іванова Ангеліна Надбузька ЗОШ Миколаївського району
  • Вокальна студія «Аліски» 9-11р Миколаївський міський палац культури «Молодіжний»
  • Гурт «Дзвіночки» Миколаївська ЗОШ № 48
  • Гурт «Соколята» Миколаївська ЗОШ № 51
  • Щепотьєва Валерія Миколаївська ЗОШ № 42
  • Борулько Дар’я Миколаївська ЗОШ № 28
  • Бикович Софія Миколаївська ЗОШ № 29
  • Шкуренко Діана Миколаївська ЗОШ № 3
  • Вокальна студія «Аліски» Миколаївський міський палац культури «Молодіжний
  • Данич Ольга Миколаївський міський палац культури «Молодіжний

Дипломи ІІІ ступення

  • Вокальний колектив «Співоче перевеслечко» Центр позашкільної роботи Вітовського р-ну
  • Колектив Снігурівської ЗОШ Снігурівський Будинок творчості дітей та юнацтв
  • Вокальний ансамбль «Мажорчики» Доманівський Будинок дитячої творчості
  • Білий Богдан Полігонівська дитяча музична школа
  • Дрига Ганна Зеленогайська філія: Полігонівської дитячої музичної школи
  • Кравцова Вікторія Кривоозерська СЗШ № 1-Будинок дитячої творчості
  • Співочий гурт Скориченко Іван, Назаренко Іван, Коліенко Кирило, Константинов Сергій, Гримов Максим, Гончаренко Вікторія, Кондратьєва Анна, Дубалат Анна, Ревва Антонина, Горохова Кіра, Василенко Вікторія, Голованова Марія Миколаївська ЗОШ № 52
  • Ансамбль «Сузір’я» Миколаївська ЗОШ № 43 імені К.Ф. Ольшанського
  • Дует Єльцов Костянтин Булатова Марія Миколаївська ЗОШ № 48
  • Тріо Чернозуб Юліана, Клєбан Алєксандрія, Глушак Тимур Миколаївська ЗОШ № 3
  • Єременко Ксенія Миколаївська ЗОШ № 48
  • Каверіна Ксенія Миколаївська ЗОШ № 11
  • Басовська Катерина Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса
  • Бєлік Поліна Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м.Миколаєва
  • Карманова Юлія Миколаївська ЗОШ № 40
  • Джури рою «Сокіл» Миколаївська ЗОШ № 51
  • Туртуряну Анна Миколаївська ЗОШ № 12
  • Гамоліна Олена Миколаївська ЗОШ № 39

Організаторами конкурсу виступили фонд “Дітям України”, обласне управління освіти, міськвиконком, Народний Рух України, міський Будинк учителя

За підтримки магазину “Маєток Святого Миколая”, СП “Нібулон”.

Гала-концерт та нагородження переможців відбудеться 6 грудня., у День Збройних сил України, о 14.00, в Будинку вчителя за адресою проспект Центральний, 167. Вхід вільний.

Поислання на першоджерело

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

4 коментаря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.