28
Жов
Жов 28, 2018 - 2:12
248 0
Припинити покривати бандитський, корупційний та антиукраїнський режим в Одесі

Звертаюся до Президента України, Міністра внутрішніх справ, Генерального прокурора припинити покривати бандитський, корупційний та антиукраїнський режим в Одесі.

Звертаюся до лідерів парламентських фракцій та груп (крім Самопомочі) та прошу припинити своїм мовчанням покривати бандитський, корупційний та антиукраїнський режим в Одесі!

1. Режим, який розкрадає Одесу!

Режим, який знищує обороноздатність півдня та є п’ятою колоною Кремля!

Режим, який б’є та починає вбивати активістів!

Режим, який повністю керує обласною прокуратурою та поліцією!

До спікера ВРУ я звертався на погоджувальній раді у минулий понеділок із закликом зустрітися з активістами та очолити міжпартійно-громадський фронт «За Українську Одесу».

2. За моєю інформацією найближчим часом будуть скоєні чергові напади на політиків та громадських активістів, з подальшим намаганням пояснити це побутовими або комерційними причинами чи міжособистісними конфліктами.

Мої джерела переконують, що це погоджено з Києвом.

Сьогодні в Одесі поділився наявною інформацією з Головою Одеського СБУ (саме завдяки йому були затримані нападники на Михайла Кузаконя та Григорія Козьму).

Завтра в Одесі відбудеться координаційна нарада. Сподіваюся очільники не зможуть замовчати питання, що замахи на Підпалу, Кузаконя-Козьми не розслідуються. А «виконавці» по Михайлику викликають великі сумніви.

3. Також звертаюся до наших міжнародних партнерів з проханням та вимогою розслідувати злочини Труханова та його кримінальних партнерів, що тероризують Одесу, які корупційно зароблені гроші інвестують за кордоном (у тому числі і в Лондоні), які є фактичними представниками «русского міра».

Вважаю необхідним застосувати персональні санкції, аналогічні санкціям проти російських посадовців.

Бо «справа Лазаренко» нікого не навчила. Вони тут крадуть і вбивають (Павло Лазаренко теж вбивав), а на Заході ховають свої гроші та купують квартири у Лондоні та Монако.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *