20
Жов
Жов 20, 2020 - 20:19
199 0
Вибір є – Народний Рух України №8

vybir-ye-narodnyj-ruh-ukrayiny-8-1

Вибір є – Народний Рух України №8

Природа довгий час радує українців теплом та щирим сонячним теплом. Вона навіть в середині жовтня не спішить нагадати, що декілька років назад в цей час вже розпочинався опалювальний сезон, а селах дбайливі господарі могли його розпочати й раніше. В ці дні, а саме 25 жовтня, поспавши на годину довше необхідно буде зробити свій вибір на виборах до місцевих виборах.

Півтора року живе Україна за влади президента Володимира Зеленського обраного на хвилі популістських обіцянок ощасливити кожного і зараз. Цей час є часом втрачених надій. Економічні досягнення 5 років за бездарного керівництва державою вихідцями з 95 кварталу втрачено. Різко падає виробництво та купівельна спроможність українців. Втрачається підтримка та довіра партнерів на Заході. Підкилимні домовленості з Москвою нічого доброго не обіцяють. Злив Росії секретної стратегічної операції по захопленню вагнерівців після наради в президентському кабінеті стала справжнім викликом для всього суспільства та держави. Операція що готувалася багато місяців за активної підтримки партнерів і мала стати успішною для українських спецслужб, була злита із офісу Президента. Про це з ним говорили у Великій Британії, а намагання опозиції створити парламентську комісію по розслідування державної зради котрий місяць блокує офіс президента та зелена більшість.

vybir-ye-narodnyj-ruh-ukrayiny-8-2

Невпинне падіння рейтингів президента Зеленського змушує його шукати вихід із скрутного становища. І вся його діяльність зводиться не до захисту інтересів України, а на підтримку власної партії Слуга народу.

Опитування, що є абсолютно незаконним і неконституційним і направлено лиш на підтримку власної партії її на місцевих виборах з цієї серії. І його необхідно ігнорувати.

В Україні продовжує наростати епідемія коронавірусу кількість захворювань перелила за 5000 і влада втрачає контроль над ситуацією. І важко очікувати на підтримку держави під час хвороби і кожний в даній ситуації може сподіватись лиш на себе та рідних. Обіцянки зеленої влади так і залишаються обіцянками, які ніхто і не збирався виконувати. Це був лиш сполошний треш (обман). Спроба влади налаштувати перемир’я на Донбасі не виправдовує себе там воно постійно порушиться хоч влада намагається це приховати.

До чого приводить хиткий мир бачимо на прикладі Нагірного Карабаху, де активні військові дії азербайджанської армії привели до звільнення частини окупованого Вірменією Нагорного Карабаху.

30 років замороженого конфлікту і перемовин за участю Росії та інших не дали ніяких результатів, але диш поглибили його. Події у Нагірному Карабасі можуть бути уроком для української влади хочеш миру готуйся до війни. Намагається задобрити Володимира Путіна ні до чого доброго не приведе. Він не для того він окупував Крим та захопив частину Донбасу щоб нині на українських умовах його повернути Україні. Імперська політика Росії вона не для простачків.

У США триває і наближається до завершення президентська виборча кампанія. Чинний президент Трамп бореться із своїм супротивником із демократичної партії Байденом. Виборча компанія у США відсунула на другий план всі інші інтереси серед яких боротьба проти Північного потоку 2, російської окупації території України.

У США відбувся бій Василя Ломаченка із американцем Лопесом Український боксер програв втративши всі пояси. Василь так захопився підтримкою «руського міра» в Україні, що не зміг добре підготуватись до бою. Подібна участь може чекати Олександра Усика, що «тоже» не рівно дихає в той бік.

Наближається до завершення виборча компанія до місцевих органів влади. Легендарний Народний Рух України серед учасників перегонів. Партія приймає активну участь у виборчій компанії більше двох тисяч кандидатів по всій Україні виборюють мандати у органах місцевого самоврядування і сподіваються на підтримку українців.

На Миколаївщині рухівці кандидують до Березанської селищної ради на чолі з лідером Віктором Іщенком. Рух розгорнув активну виборчу кампанію і не словом, а ділом переконує виборців у ефективності своєї команди. У списку шановані мешканці краю. Вони не раз доводили справами, що гідні Вашої довіри та підтримки і впевнений, о нині Вас не підведуть.

Слово за Вами березанці!!!

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *