23
Січ
Січ 23, 2021 - 22:33
174 0
Вшанування в День Соборності в Миколаєві

День Соборності в Миколаєві - 1

У Миколаєві в День Соборності України поклали квіти до пам’ятникі Тарасу Шевченку та В’ячеславу Чорноволу

22 січня, у Миколаєві в День Соборності України біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися активісти Народного Руху України, Європейської Солідарності, творча інтелігенція патріотично налаштовані мешканці. Мітинг відкрили гімном України. Слово мали перший заступник міського голова Віталій Луков, депутат обласної ради Вікторія Москаленко, голова обласної організації спілки письменників України Віра Марущак.  У виступах вони зазначили, що свято соборності є важливим для України, адже єдність держави і єдність народу зараз на сході України відстоюють українські військові.

День Соборності в Миколаєві - 2

Як один із багаторічних  організаторів заходу Юрій Діденко, голова Миколаївської обласної організації Народного Руху України відзначив історичну важливість Дня Соборності, що символізує незламність українського духу у боротьбі за єдність та неподільність українських земель.

День Соборності в Миколаєві - 3

Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, а ходою символічно створили ланцюг від монумента Шевченку до пам’ятника В’ячеслава Чорноволу. Де згадали його внесок у досягнення соборності держави та поклали квіти до його пам’ятника. Та зробили спільну світлину на пам’ять.

День Соборності в Миколаєві - 4

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *