13
Лис
Лис 13, 2018 - 1:23
287 0
Вітання голови Народного Руху Віктора Кривенка колективу газети «Український південь»

Вітання голови Народного Руху Віктора Кривенка колективу газети «Український південь» з нагоди 25-річчя часопису.

Форпост українства у Причорномор’ї

Газеті Миколаївської крайової організації Народного Руху «Український південь» виповнюється 25 років!

Газета, яка від самих початків відстоювала державницькі інтереси не лише у своїй області, а й на теренах сусідніх областей, була і залишається форпостом українства на шляху «руского міра». Те, що зайди не пройшли далі Криму і Донбасу, є і велика заслуга нашої рухівської газети «Український південь».

Започаткована за ініціативи рухівців Миколаївщини, вона усіляко підтримувалася В’ячеславом Чорноволом. В’ячеслав Максимович знав наскільки важливе українське слово у зросійщеному краї, цінував та підтримував усі ініціативи миколаївців.

Тоді було важко, часописові заважали, редакторові …натякали, бувало і забороняли друкувати, але рухівці вистояли. Нині «Український південь»найстаріша рухівська газета! Вітаючи колектив редакції, усіх партійців крайової організації, а особливо незмінного редактора Юрія Діденка з цим знаковим ювілеєм, від імені усіх рухівців хочу щиро вклонитися Вам за служіння високим ідеям державного будівництва. Ви першими проклали колію українського розвитку на півдні країни, якою нині ідуть численні медіа краю. І в цьому ваша неоціненна заслуга.

Ваша відданість і самопожертва стали взірцем для молодих рухівців, Ваша стабільність та непохитність переконують нас, доки є газета «Український південь», увесь південь країни залишатиметься українським!

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *