22
Лис
Лис 22, 2018 - 17:19
292 0
В Миколаєві вшанували V річницю Гідності та Свободи

В Миколаєві вшанували V річницю Гідності та Свободи

21 листопада в День Гідності та Свободи активісти Миколаївського Майдану зібралися на своєму традиційному місці, де вони відстояли 92 дні. В цей прохолодний вечір близько 100 небайдужих миколаївці прийшли сюди , щоб згадати найкращі миттєвості боротьби та повернутись у ті буремні дні. Серед присутніх активісти Народного Руху України та різних громадських організацій та політичних партій.

Зібрання відкрив голова обласної організації Народного Руху України Юрій Діденко. Він разом з усіма учасниками заспівав Гімн України. Юрій Діденко вказав на велике розчарування, що існує в суспільстві, але не можна не бачити і досягнень. Ми маємо асоціацію з ЄС та без віз це були перші вимоги з якими студенти вийшли на Майдан. Історична подія очікує нас в найближчому майбутньому це отримання автокефалії українською церквою та і звісно гідна відповідь російському агресору. Україна зуміла об’єднати світ проти російських окупантів, але багато обіцянок ще не виконано і це є великою проблемою для української влади, що прийшла у владні кабінети після революції Гідності. Без довіри влада громадянин неможливо збудувати щасливу країну. Майдан змінив суспільство і воно не буде терпіти несправедливість та зневагу.

Слово також мали спікери Майдану Димид Губський, Антоніна Галкіна, Ігор Дерев’янко, Олександр Малицький, а Ірина Бабич прочитали свої вірші, що часто звучали на Майдані. Потім учасники мітингу пройшли вулицями міста до пам’ятника Небесній сотні. Тут молебень відслужили священики Кафедрального собору, а учасники поклали квіти до пам’ятника.

Псилання на галерею

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *