23
Лис
Лис 23, 2017 - 20:00
310 0
В Миколаєві рухівці вшанували IV річницю Гідності та Свободи

21 листопада в День Гідності та Свободи активісти Миколаївського Майдану зібралися на своєму традиційному місці, де вони відстояли 92 дні. В цей прохолодний вечір більше 100 небайдужих миколаївця прийшли сюди , щоб згадати найкращі миттєвості боротьби та повернутись у ті буремні дні. Серед присутніх активісти Народного Руху України та різних громадських організацій та політичних партій.

Зібрання відкрив голова обласної організації Народного Руху України Юрій Діденко і разом з усіма заспівав Гімн України. Він вказав на досягнення революції Гідності відзначив, що суспільство переживає черговий етап розчарування. Нині за злочини на Майдані один засуджений тому складно собі уявити, щоб після Другої світової війни злочинців судили б чотири роки і не було винних. Такі маніпуляції викликають недовіру у суспільства до влади, що прийшла на хвилі революційного піднесення. Бо, навіть потім роблячи добрі справи складно переконати громадян у їх щирості. Без довіри влада громадянин неможливо збудувати щасливу країну. Майдан змінив суспільство і воно не буде терпіти несправедливість та зневагу.

Слово також мали спікери Майдану Євгенія Матійчук, Ігор Дерев’янко, Олександр Малицький, а Ірина Бабич прочитали свої вірші, що часто звучали на Майдані. Потім учасники мітингу пройшли центром міста до пам’ятника Небесній сотні де хвилиною мовчання вшанували Героїв, що загинули за Україну та поклали квіти до пам’ятника. Урочистості завершились виконанням державного Гімну.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *