09
Гру
Гру 9, 2017 - 21:19
304 0
В Миколаєві рухівці на своїй конференції обрали делегатів на з’їзд Руху та підтримали встановлення пам’ятника Шевченку у Вінниці

В Миколаєві відбулась ХХХVІІ конференція обласної організації Народного Руху України. Конференцію відкрив голова обласної організації НРУ Юрій Діденко разом з народним артистом України Олександром Сичовим вони разом з делегатами виконали Гімн України. Юрій Діденко вручив подяки за успішне проведення ХХІ конкурсу української патріотичної пісні «Червона калина» членам журі О. Сичову, О. Дудюку, К. Рижовій та іншим. Присутніх також привітала своєю власною поезією Галина Зайцева. Юрій Діденко у своєму виступі зупинився на суцільно-політичній ситуації в країні та краї, завданнях Руху та інформував присутніх про пророблену роботу обласною організацією направлену на патріотичне виховання молодого покоління через заходи. Вона провела конкурси шевченківської, патріотичної поезії та пісні, вшанування героїв Майдану, жертв Голодомору-Геноциду та воїнів Збройних Сил України. В Русі знову працює юридична консультація, а в 5 громадах області, де відбуваються вибори рухівці борються за депутатські мандати.

Рухівські представники голова Павлівської сільської ради Снігурівського району Володимир Кореновський розповів про свої досягнення та подякув голові Руху Віктору Кривенку за надану підтримку громаді. Слово вдячності голові Руху висловила також староста с. Котлярево Шевченківської ОТГ Вітовського району за підтримку та зупинилась на проблемах новоутвореного об’єднання і вказала, що тут ще дуже багато роботи. Делегати обрали делегатів на ХХVІІ Збори Народного Руху України, що відбудуться в Києві 24 грудня. В цей день виповнилося б 80 років від дня народження лідера Народного Руху України, Героя України В’ячеслава Чорновола і цю подію буде відзначено на державному рівні.

Делегати обговорили заходи по вшануванню багаторічного лідера Руху на теренах області. Юрій Діденко поінформував присутній, що Рух відновлює програму «Різдво єднає» і уже декілька сот дітей з Півдня, Сходу зможуть відсвяткувати різдвяні свята в Галичині, в Закарпатській, Волинській та Рівненській областях.

Присутніх своїм поетичним словом привітала Ірина Бабич та Микола Євтушенко. Георгій Савченко доповів присутнім про звернення конференції на підтримку патріотичної громадськості міста Вінниці про встановлення тут пам’ятника Тарасу Шевченку. Це єдине місто, де нема пам’ятника Кобзарю. Конференція одноголосно його підтримала, як і звернення з приводу саботажу закону про декомунізацію на теренах міста та області.

Ірина Бабич “Два гімни” актуальне поетичне слово

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *