12
Чер
Чер 12, 2017 - 10:28
251 0
В.Кривенко з активістами розповіли про неоднозначні формулювання щодо статусу української мови у законопроекті «Про освіту»

Народний депутат України, голова Народного Руху України В.Кривенко разом з громадськими активістами – Ларисою Ніцой та Оленою Развадовською, провели брифінг у Верховній Раді України щодо статусу української мови, зокрема розповіли про підводне каміння, яке чекає на українську мову в законопроекті «Про освіту» № 3491-д.

Активісти з чіткою вимогою звернулися до депутатів нарешті покласти край маніпуляціям з мови і прийняти єдиний законопроект для врегулювання мовного питання.

«Мовний фронт – не менш важливий, ніж фронт військовий.

Питання мови національних меншин в освіті – безумовно не могло не стати спірним, але трактувати Конституцію треба правильно, а не так, як зручно. Тому закликав депутатів прийняти ті поправки до законопроекту, які справді захищають українську мову, та перестати гратись у подвійні формулювання.

Народний Рух завжди принципово та послідовно боровся за українську мову в усіх царинах інформаційного життя: радіо, телебаченні, друкованої продукції. Безумовно, зараз ми маємо захистити права тих меншин, для яких Україна – єдина територія проживання, але при цьому ми маємо захистити українську мову і не дати певним «занадто ліберальним колам» закласти двозначність в один з базових державних законів – закон «Про освіту», – заявив голова Народного Руху України В.Кривенко.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *