24
Лис
Лис 24, 2018 - 16:53
270 0
Що? Де? Коли? з нагоди 25 річчя газети “Український південь”

З нагоди 25 річчя газети «Український південь» Миколаївської обласної організації Народного Руху України відбувся перший турнір на призи Що? Де? Коли? В ній взяли участь 4 команди. Дві дорослі «Корпост» в складі Павло Демо, Надія Стасюк, Володимира Генералова, Ірини Гудим та «Український південь»Ігор Черпіта, Олександр Рижов, Ольга Бадалова, Татяна Фарафонова підсилений Віталієм Синявським «Ніколаєвські новості».

Учнівські команди з школи 26 директор Пастушкова Ірина. Це «Борсуки» в складі Роман Чугай, Боревська Катерина, Воробйова Олена, Андрієвська Анастасія, Сосна Дмитро, Потоцька Софія та «Ігуани» Матвієнко Кристина, Шаповалова Ксенія, Слепуха Олександра, Савінова Єлизовета, Морозюк Павло.

Організатором виступила багаторічний чемпіон та призер обласних змагань Що? Де? Коли? Татяна Макаронова їй допомагала журналіст Надія Антоненко. Оцінювали конкурс Олександр Малицький заступник редактора газети «Український південь» та кандидат біологічних наук, викладач МКУ ім. Пилипа Орлика Інна Назаренко.

Переможцям «Український південь» та «Борсуки» вручив заслужені дипломи та нагороди, які вибороли і розділили між собою у напруженій боротьбі.

Диплом 2 ступеня вручив «Ігуанам» а «Корпосту» – третього.

Після вдало проведено турніру вирішено на день народження газети щорічно проводити такі змагання серед школярів і розвивають їх інтелект та стимулюють до знань. Вони стануть вагомим доповненням до чисельних дитячих творчих конкурсів, що проводить Народний Рух спільно з Благодійним фондом «Дітям України». Учасникам турніру запропонована поїздка на Різдвяні свята до своїх ровесників у Західну Україну.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *