26
Тра
Тра 26, 2018 - 11:23
222 0
Сергій Гордієнко професійний мандрівник відвідав Миколаїв

Сергій Гордієнко професійний мандрівник, один з провідних у світі фахівців з екстремального і одиночного виживання, історик-дослідник, міграціолог, етнограф, письменник провів насичений день в Миколаєві.

Він разом з Юрієм Діденком головою обласної організації Народного Руху України познайомився з Миколаєвом та його історією. Потім мав прямий ефір на радіо «Миколаїв», запис на 35 каналі, обласному телебаченні та на каналі ТАК ТV. На завершення мав зустріч з активістами Народного Руху та мешканцями міста, розпочалась із затримкою із-за насиченого графіку. Вийшла цікава та змістовна розмова про методи виживання в екстремальних умовах. Завтра Сергій Гордієнко планує продовжити свій 800 км похід на каянні, що відбувається запідтримки Народного Руху України до міста Дніпро із зупинками в Херсоні та Запоріжжі.
Він планує здійснити нову експедицію на морському каяку в 2019 році у Середземному морі. Така подорож буде здійснена вперше у світі. Метою подорожі стане дослідження стану сучасної міграції. Під час подорожі мандрівник планує зібрати дані про стан сучасної міграції та дійти до Гібралтара потім пішки пройти всю Європу по гірських системах та дійти до Відня.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *