23
Тра
Тра 23, 2018 - 8:36
218 0
Рухівці відзначили роковини перепоховання Тараса Шевченка в Україні та нагородили переможців конкурсу ім. Миколи Аркаса та отримали запрошення від міського голови на зустріч

В Миколаєві відбулись заходи із вшанування 157-х роковин перепоховання Тараса Шевченка в Україні на Чернечій горі. Біля пам’ятника – Батька української нації зібралися активісти Руху, переможці ХVІ конкурсу фольклорно-інструментальної музики та народного співу ім. Миколи Аркаса, мешканці міста. В заходах взяв участь міський голова Олександр Сенкевич. Він разом з учасниками поклав квіти Кобзарю та запросив переможців ХVІ конкурсу ім. Миколи Аркаса на зустріч у міську раду.
Перед учасниками виступив дипломант конкурсу ансамбль «Джерельце» Першої української гімназії імені Миколи Аркаса з піснею про матір диригувала вихованцями Татяна Козка. Юрій Діденко, голова обласної організації Народного Руху вручив їм диплом ІІ ступеня та Черненко Олексю – ЗОШ № 1 імені Олега Ольжича. Дипломи І ступеня отримала Криворучко Олесандра – з Трикрат Вознесенського району, Маркова Тетяна – дитяча музична школа №5 та Алла Скуратівська за інших дипломантів музична школа №5. Юрій Діденко відзначив важливість відродження національної культурної спадщини. Слово Кобзаря звучало з уст читця, актора, режисера Миколи Євтушенка. Виступили також Олександр Малицький заступник голови ООНРУ та інші. На завершення учасники заспівали гімн та зробили пам’ятне фото.

Конкурс організували обласна організація Народного Руху України, фонд «Дітям України». Підтримку у проведенні конкурсу надали Миколаївська міська рада, управління освіти та науки облдержадміністрації, СП «Нібулон»

 

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *