12
Чер
Чер 12, 2017 - 10:39
101 0
Рухівці віддали останню шану Блаженнішому Любомиру

Сьогодні весь християнський світ прощається з мудрою і світлою людиною, моральний авторитетом нації – Блаженнішим Любомиром (Гузаром).

Впродовж останніх днів десятки тисяч вірян у Львові та Києві прийшли віддати шану великому українцю, патріарху.

Владика Любомир був для українців більше, ніж моральним авторитетом – він був опорою, підтримкою, джерелом мудрості та оптимізму; він був з Україною у найскладніші моменти її історії, завжди підтримував молитвою та словом Господнім.

Ми розуміємо, що від нас пішла прекрасна і щира людина, великий патріот, який усе своє життя служив українській ідеї, був вірним і авторитетним владикою Української Греко-Католицької церкви, усіма силами сприяв здобуттю незалежності України та розбудові Української держави.

Тому його відхід у засвіти з болем відгукується у серцях українців. Як сказав голова Тернопільського Руху А.Вихрущ: «Власне кажучи, Блаженніший за покликом серця виконував обов’язки Батька нації. Виконував не за посадою, не за титулом, а насамперед як моральний наставник, який вимогливою любов’ю вчив людей доростати до рівня громадянина, не торгувати голосом і сумлінням під час виборів, відповідати за вчинки, ставати практикуючим Християнином».

Сьогодні рухівці, голова РУХу В.Кривенко, заступник голови П.Кишкар, голова Київської міської організації НРУ П.Гудим, голова «Варти Руху» О.Чекмаз, прийшли віддати останню шану Блаженнішому Любомиру.

В. Кривенко залишив теплі співчутливі слова вдячності за його сподвижницьку працю на благо українського народу та розбудови нашої церкви.

Народний Рух України ще раз висловлює щирі співчуття рідним владики та вірним Української Греко-Католицької церкви.

Вічна пам’ять великому Українцю, пам’ять про якого назавжди залишиться у наших серцях!

Прес-служба НРУ

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.