10
Бер
Бер 10, 2018 - 17:16
248 0
Рухівці та миколаївські патріоти вшанували річницю Кобзаря


9 березня в Миколаєві відбулися заходи, присвячені 204-й річниці з дня народження Тараса Шевченка. Біля пам’ятника в день народження Тараса Шевченка зібрались активісти Народного Руху та патріотично налаштовані миколаївці, для яких Шевченко частина їхньої душі.

Пост майданна влада свої заходи провела, експромтом, ще 7 березня продовживши започатковані ними сумні традиції, після звільнення учасників Революції Гідності. І вперше за багато років в цей день жоден представник з владних кабінетів до пам’ятника не прийшов. Так у минулому році не майданна влада проігнорувала День Незалежності і сумні перспективи очікують нас з таким відношенням до національних свят та українських героїв. Для об’єктивісті необхідно зазначити, що багато учасників, що в часи злочинного режиму були активними учасниками вшанувань визначної події також проігнорували цей день.

Мітинг відкрив голова обласної організації Народного Руху Юрій Діденко і разом з учасниками заходів виконали гімн України. У своєму виступі він зазначив, що Тарас Шевченко це світове надбання і українці горді, що наша земля дала такого Генія людству. Він передбачив у своєму «Заповіті» незалежність нашої країни більш, як 150 назад і по праву є Пророком Української нації. На мітингу також виступили Леонід Ржепецький, що прочитав поезії Шевченка, Віктор Спиця читав вірш про Кобзаря, що перегукується із сьогоденням. Порадували присутніх власними поезіями член Проводу Руху Ірина Бабич та Юрій Олейников про В’ячеслава Чорновола. На завершення Микола Матвеєв виконав акапельно «Заповіт». Присутні поклали квіти до пам’ятника Батька української нації Тараса Шевченка.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *