25
Сер
Сер 25, 2018 - 21:43
233 0
Рухівці спільно з іншими політичними силами та миколаївцями відзначили 27 річницю Незалежності України

В Миколаєві традиційно Народний Рух України відзначив 27 річницю Незалежності України. До святкувань зголосилися долучитися активісти партії Громадянська позиція та партія Батьківщина правда в останню хвилину вони відмовились від спільних заходів.

Більшість учасників заходу учасники Народного Руху України, борці за Незалежність України, кожна постать це живі легенди боротьби за утвердження нашої державності. Вони підпадають під дію Закону:

«Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті» від 9 квітня 2015 року  № 314-VIII.

Відкрився мітинг спільним виконанням гімну України. Мітинг відкрив голова обласної організації Народного Руху України Юрій Діденко. Слово також мали голова партії «Громадський контроль» в області Максим Коваль, поет громадський діяч Петро Панянчук, засновник товариства «Просвіта» в Миколаєві Віктор Спиця, відомий поет Олександр Мачула.

Юрій Діденко вручив відзнаку Народного Руху “За заслуги перед українським народом” ІІ ступеня Петру Костіву.

Напередодні грамотою міського голову було відзначено Юрія Зайцева, а Лідію Бірюк подякою голови обласної ради. Після покладання квітів колона до пам’ятника Тарасу Шевченку колона вирушила до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу . Тут відбувся мітинг на якому слово мали Петро Костів, Олександр Мачула та Юрій Діденко учасники ходи поклали квіти до пам’ятника визначного українця. Потім колона вирушила до пам’ятника Миколи Аркасу біля якого виступили заступник голови обласної організації НРУ Олександр Малицький, Максим Коваль, учасник Майдану Гідності, рухівець Олег Гілякін.

Після покладання квітів та виконання Гімну його учасники вшанували біля стели загиблих у російсько-українській війні на Донбасі хвилиною мовчання.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *