14
Жов
Жов 14, 2018 - 19:05
283 0
Рухівка Людмила Максименко очолила “ЕКО Березань”

20 вересня у Березанській районній бібліотеці відбулися загальні збори членів ГО “ЕКО Березань”, на яких були присутні 17 із 25 членів організації.

Також на заході були присутні місцеві громадські діячі – Анна Свинаренко (районна організація інвалідів), Михайло Зінін (районна ветеранська організація) і директор Березанської районної централізованої бібліотечної системи Євгенія Туманова.

На порядку денному були такі питання: звіт Голови Правління, обрання Голови Правління, план роботи на 2019 рік, зміни до Статуту ГО «ЕКО Березань».

Олексій Сидорчук прозвітував про свою діяльність на посаді голови організації і запропонував обрати нового молодого голову ГО “ЕКО Березань” Людмилу Максименко, за яку проголосували одноголосно усі активісти організації.

Олексій Сидорчук побажав новій очільниці зберегти усі його напрацювання і примножити їх, при цьому подарував квіти, передав печатку організації та карту із розрахунковим рахунком.

Людмила подякувала Олексію Сидорчуку за роботу і запевнила, що зробить організацію ефективною дружньою командою однодумців.

Було обрано Правління ГО “ЕКО Березань” у складі 9 активістів – Людмила Максименко, Олег Гамуга, Іван Ірза, Сергій Казмирук, Микола Скотник, Опанас Карапіря, Анастасія Максименко, Артем Дибчук, Ілля Капсамун.

Усі активісти організації виступили і обговорили плани на найближче майбутнє.

Варто зазначити, що новообрана очільниця громадської організації Людмила Максименко належить до рухівської спільноти, є заступником голови Березанської РО НРУ і членом Березанської районної виборчої комісії.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *