23
Кві
Кві 23, 2021 - 11:00
75 0
Переможці конкурсу читців поезії Лесі Українки «Лісова пісня-2021»
rozpochavsya-pryjom-zayavok-na-konkurs-chyttsiv-poeziyi-lesi-ukrayinky-lisova-pisnya-2021

Переможці конкурсу читців поезії Лесі Українки «Лісова пісня-2021» (29.03-15.04)

Диплом І ступення

Нікітіна Надія Миколаївський коледж транспортної інфраструктури ім. В. Лазаряна
Грибова Анастасія Миколаївська загальноосвітня школа  № 48
Гайченко Марія Миколаївська ЗОШ № 57 імені Т. Г. Шевченка

Диплом ІІ ступення

  • Шапочка Марія Миколаївська СЗОШ №22
  • Годунова Злата Миколаївський економічний ліцей №2.
  • Лященко Єва Миколаівська гімназія №4
  • Фролкіна Анна КЗФПО «Новобузький фаховий педагогічний коледж».
  • Головчук Софія КГУ “Школа Національного Відродження ім. К. Б. Даржумана” Казахстан м. Павлодар.
  • Головчук Надія КГУ “Школа Національного Відродження ім. К. Б. Даржумана” Казахстан м. Павлодар.
  • Головчук Віра КГУ “Школа Національного Відродження ім. К. Б. Даржумана” Казахстан м. Павлодар.
  • Цаль Анастасія Миколаївська ЗОШ №21
  • Бондар Дар’я Прибузька ЗОШ Галицинівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.
  • Сапітон Анастасія Вознесенська гімназія імені Тараса Шевченка
  • Сурай Ярослава Первомайська ЗОШ І ст. № 11.
  • Каролішина Вікторія Миколаївська ЗОШ №42.

Диплом ІІІ ступення

  • Дарієнко Єва Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60.
  • Театральний гурток «Софіти» Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області.
  • Погорєлова Дар’я Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса
  • Зайко Аріна Миколаївський економічний ліцей №2.
  • Іглава Ольга Сухобалківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  • Іленда Анна Павлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Снігурівської міської ради
  • Басенко Крістіна Зарічненський ЗЗСО Радсадівської сільської ради Миколаївського району .
  • Пастушенко Катерина Зарічненський ЗЗСО Радсадівської сільської ради Миколаївського району
  • Малиновська Софья Миколаївський базовий медичний фаховий коледж.
  • Кодабашова Діана Миколаївська загальноосвітня школа  №43 імені К. Ф. Ольшанського.
  • Валерія Юркова КЗФПО «Новобузький фаховий педагогічний коледж».
  • Жирук Катерина Веселинівська гуманітарна гімназія імені Бориса Мозолевського.
  • Шевердіна Ярослава Миколаївська спеціалізована школа № 22
  • Лощиць Тетяна Миколаївська ЗЗСО Шевченківської сільської ради.
  • Воронцова Вероніка ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну».
  • Пастух Вероніка Вознесенська гімназія імені Т.Шевченка.
  • Бондаренко Валерія Пересадівська загальноосвітня школа
  • Ратушняк Надія Харківський педагогічний фаховий коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
  • Солодка Маргарита Комунальний Заклад «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області.
  • Покотюк Сніжана  Миколаївська ЗОШ №21
  • Софія Куліш
  • Слюсаренко Дар’я  Миколаївська гімназія №4.
  • Дзюба Уляна Трихатський ЗЗСО Ольшанської селищної ради.
  • Ботвіна Альона Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 м. Сєвєродонецьк Луганська область.
  • Жинтич Іван Миколаївська гімназія №51
  • Ганган Ірина Коблівський ЗЗСО Коблівського ОТГ
  • Хоменко Аделіна Веселинівська гуманітарна гімназія ім. Б. М. Мозолевського.
  • Макарова Катерина Новопетрівська публічна бібліотека.
  • Поетичний гурт Верна, Гонтар, Дідашко, Житник, Карпович, Міхневич, Ткаченко Гімназія №261 м. Київ
  • Бережний Руслан Антонівської загальноосвітньої школи-інтернат І–ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради.
  • Колектив МГ №3 Миколаївська гімназія №3.
  • Іван Гетьман Врадіївський Будинок дитячої творчості.
  • Артеменко Артем Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району
  • Литвин Софія Свободненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської ВЦА Донецької області

Переможці конкурсу читців  поезії Лесі Українки «Лісова пісня-2021» Зірка YouTubе (29.03-15.04)

Зірка YouTubе І ступення

  • Піднебесна Тетяна Веснянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Веснянської ОТГ

Зірка YouTubе ІІІ ступення

  • Петренко Кароліна Театральний гурток «Перлинки» с.м.т. Олександрівка Вознесенський район 
  • Черевач Дарія Баштанський ЗДО №2 «Віночок» 
  • Довгань Катерина Комунальний заклад «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області Поетичний гурток на громадських засадах «Кришталеві краплини-слова»
  • Вініченко Вероніка Миколаївська ЗОШ №51
  • Петренко Аріна  Олександрівський ЗДО № 2 «Калинонька» Вознесенського району
  • Меремяніна Софія Комунальний заклад «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області Поетичний гурток на громадських засадах «Кришталеві краплини-слова»
  • Тягун Катерина Миколаївський базовий медичний фаховий колледж
  • Блажко Поліна  Комунальний заклад «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області Поетичний гурток на громадських засадах «Кришталеві краплини-слова»
  • Солодка Маргарита Комунальний Заклад «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області
  • Група ЗДО «Калинонька» Олександрівський ЗДО № 2 «Калинонька» Вознесенського району М.Россолов Н.Паламарчук К.Бендик І.Макіївська А.Макіївська К.Петренко П.Лутаєнко В.Міхалкіна
  • Штефан Варвара Баштанський ЗДО №2 «Віночок»
  • Золотар Павло  Баштанський ЗДО №2 «Віночок»
  • Вєсєлова Поліна Вознесенська ЗОШ  №5.
  • Тягун Катерина Миколаївський базовий медичний фаховий коледж
  • Сапітон Анастасія Вознесенська гімназія імені Тараса Шевченка
  • Бабчук Вікторія Миколаївська гімназія №41

За активну участь у конкурсі читців поезії Лесі Українки «Лісова пісня-2021» дипломами нагороджені дитячі дошкільні заклади (29.03-15.04)

  • Баштанський ЗДО №2 «Віночок»
  • Комунальний заклад «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області Поетичний гурток на громадських засадах «Кришталеві краплини-слова»
  • Дошкільний навчальний заклад №13 «Гвоздичка» м. Первомайськ Миколаївської області
  • Первомайський ЗДО №4 Миколаївська обл. 
  • Грейгівський ЗЗСО Воскресенської селищної ради.
  • Український ЗЗСО Коблівської ОТГ
  • Театральний гурток «Перлинки» с.м.т. Олександрівка Вознесенського району.
  • Бобринецький ДНЗ №2 «РОМАШКА» М. Бобринець Кіровоградська область
  • Новоєгорівський ЗДО «Дивограй» Баштанської міської ради
  • Миколаївський ЗДО «Журавлик» Вітовського р-н
  • Баштанський заклад дошкільної освіти №4 «Дюймовочка».
  • Баштанський ЗДО № 2 Баштанської район
  • Театральний гурток «Перлинки» Вознесенського районного Дитячого-юнацького центру
  • Возсіятський ліцей Єланецької селищної ради Миколаївської області
  • КГУ “Школа Національного Відродження ім. К. Б. Даржумана” Казахстан м. Павлодар.
  • Олександрівський ЗДО № 2 «Калинонька» Вознесенського району
  • Чаусівський НВК “ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО” Первомайського району

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.