11
Жов
Жов 11, 2020 - 1:29
38 2
Переможці конкурсу читців поезії ім. Кременя

konkurs-mykolayivskyj-oberig

Диплом І ступеня

  • Погадаєва Юлія Березанський ЗЗСО
  • Письменна Діана Новобогданівська ЗЗСО Радсадівської ОТГ
  • Кришталь Богдана Миколаївський фаховий коледж культури та мистецтв
  • Чернятова Анна Миколаївський фаховий коледж культури і мистецтв Миколаївської обласної ради
  • Рура Катерина Миколаївський фаховий коледж культури і мистецтв Миколаївської обласної ради

Диплом ІІ ступеня

  • Поручник Ірина Миколаївської ЗОШ Вітовського району
  • Попутаровська Анастасія Миколаївської гімназії №41
  • Драч Вероніка Воєводський опорний заклад загальної середньої освіти Благодатненської сільської ради
  • Муляр Вероніка Миколаївська ЗОШ № 13
  • Менчинська Карина ЮЗШ № 1, ім. Захисників Вітчизни
  • Шевченко Віолетта Вище професійне училище № 21 м.Миколаєва
  • Супруненко Таїсія Миколаївський фаховий коледж культури і мистецтв Миколаївської обласної ради
  • Кумка Владлена Миколаївський фаховий коледж культури і мистецтв Миколаївської обласної ради
  • Бунчук Марія Миколаївський фаховий коледж культури і мистецтв Миколаївської обласної ради

Диплом ІІІ ступеня

  • Грибович Михайло  Іванівська філія ім. І. Рачкова Куцурубської ЗЗСО
  • Кулик  Вероніка Березанський ЗЗСО
  • Федченко Анна Новоселівська ЗЗСО Арбузинської районної ради
  • Ніколаєва Олександра Миколаївської ЗОШ Вітовського району
  • Марченко Катерина Миколаївської гімназії №2
  • Нікора Дар’я Миколаївська ЗОШ № 52
  • Бойченко Тетяна Коблівський ЗЗСО
  • Кликова Анастасія Миколаївський професійний промисловий ліцей
  • Гулько Поліна Кривоозерська ЗОШ
  • Струтінська Анна Мостівський НВК
  • Нагірняк Вероніка Воєводський опорний заклад загальної середньої освіти Благодатненської сільської ради
  • Швидкий Артем Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету
  • Килюшик Єлизавета Вище професійне училище №21
  • Зубарев Ілля Миколаївської гімназії №2
  • Дирій Валерій Миколаївська загальноосвітня школа  № 64
  • Ніколенко Іван Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія»
  • Творчий дует Дарина Сабірова та Анна Федорчук Братський Будинок творчості та юнацтва Миколаївської обл.

Організатори конкурсу: Миколаївський фонд «Дітям України» та крайова організації Народного Руху України, обласна організація спілки письменників України за підримки управління освіти та науки облдержадміністрації, міськвиконкому,  міського управління освіти, СП «Нібулон».

Конкурс оцінювало журі: Юрій Діденко голова жюрі конкурсу, Ігоря Черпіти – поет,  Леонід Дудюк – кандидат філологічних наук, Віра Марущак голова обласної організації спілки письменників України, Ірини Бабич – поетеса, Сергій Гололобов магістр державного управління, Тарас Кремінь уповноважений із захисту державної мови.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

2 коментаря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.