06
Жов
Жов 6, 2021 - 13:38
16 0
Переможці ІІІ конкурсу читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг – 2021»
peremozhtsi-iii-konkursu-chyttsiv-poeziyi-im-dmytra-kremenya-mykolayivskyj-oberig-2021

Визначились переможці ІІІ конкурсу читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг – 2021».

У Миколаєві  на платформі: https://www.youtube.com/channel/UCHxtiRK3QFX2hC6c4PnrRCQ з 25 серпня по 25вересня  2021 року в режимі онлайн пройшов ІІІ конкурсу читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг – 2021». У конкурсі взяли участь 183 учасника від дитячих навчальних закладів до студентських колективів міста та області.

       Їх оцінювало журі в складі Юрій Діденко – голова, народний депутат ІV скликання, голова обласної організації Народного Руху України, президент фонду «Дітям України, Сергій Гололобов – культуролог, кандидат наук, заслужений  працівник культури України, Людмила Трубнікова – заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Багаєва Наталя спеціаліст відділу виховної роботи Миколаївської міської ради, Віра Марущак – голова обласної організації спілки письменників області,  Ігор Черпіта – поет, читець,  Леоніда Дудюка кандидата філологічних наук, Ірина Бабич- поетеса,

      Глядачі каналу «Дітям України Патріотичні конкурси» визначили переможця «Зірка Зірка YouTubе» І ступення. Це- Краснова Ангеліна Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №10.

      Дипломи І ступеня за рішенням журі отримали: Косєй Катерина Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Грибович Софія Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Грабовська Вероніка Трихатський ЗЗСО. За умовами конкурсу для розгляду жюрі учасник має назбирати не менше 100 переглядів

      Конкурс організовує Миколаївський фонд “Дітям України” за підтримки обласнго управління освіти та науки, міського управління освіти, обласної організації Народного Руху України.

P.S. До Леоніда Петровича Дудюка –кандидата філологічних наук викладача виразного читання  можна звернутись для уточнення виконання твору та дружньою порадою за тел. 0674751664

konkurs-mykolayivskyj-oberig

Переможці ІІІ конкурсу читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг – 2021»

Диплом І ступеня

Косєй Катерина Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
Грибович Софія Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського.
Грабовська Вероніка Трихатський ЗЗСО

Диплом ІІ ступеня

  • Федорова Єлизавета Михайлівська філія Колосівської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Кургузова Дарина Миколаївська ЗЗСО № 35.
  • Тихорська Анна Миколаївський ЗЗСО Шевченківської ОТГ Миколаївського району
  • Георгій Вячеслав Миколаївська СЗОШ №22.
  • Мерненко Ірина Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №5.
  • Федорищев Вадим Перша українська гімназія ім. Микола Аркаса.
  • Шпак Тетялла Новополтавська ЗОШ.Баштанського району
  • Дрига Ірина Миколаївська ЗОШ №54.
  • Хлань Кристина Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Марченко Владислав Миколаївський базовий медичний фаховий коледж Миколаївської обласної ради.
  • Юрченко Таїсія Миколаївська ЗЗСО № 35.
  • Пісьменна Ірина Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського.
  • Трибульцов Андрій Вище професійне училище суднобудування.
  • Юрах Уляна, Пересадівська ЗОШ Воскресенської селищної ради Миколаївського району
  • Жосан Владислава Дитяча школа мистецтв Ольшанської селищної ради.
  • Зуб Ігор Дитяча школа мистецтв Ольшанської селищної ради.
  • Панфілова Анастасія Дитяча школа мистецтв Ольшанської селищної ради.
  • Казюк Татяна, Мельник Татяна, Осипчук Олена, Гарбуз Віра Новобузький ЗЗСО№1.
  • Грищенко Вікторія Дитяча школа мистецтв Ольшанської селищної ради Ольшанська ОТГ

Диплом ІІІ ступеня

  • Дегодій Амалія Миколаївська загальноосвітня школа l-lll ступенів №60
  • Шевченко Варвара ОНЗ Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Новіцька Поліна Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району
  • Сомар Ілона Пересадівська ЗОШ Воскресенської селищної ради Миколаївського району
  • Грібинюк Єлизавета Миколаївська ЗОШ №47.
  • Половенко Софія Червонянська гімназія Воскресенської селищної ради Миколаївської області.
  • Сурай Ярослава Первомайська початкова школа №11.
  • Кравцов Кірілл Миколаївська гімназія №41
  • Цегельна Вікторія Павлівський НВК Снігурівської міської ради Миколаївської області.
  • Астахов Станіслав Миколаївська ЗОШ № 39.
  • Антоненко Анастасія Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №5.
  • Брагіна Валерія Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №4.
  • Вельмізєва Катерина Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №4.
  • Солодун Любов МНУ імені В. О. Сухомлинського.
  • Матвійчук Марія Миколаївський юридичний ліцей.
  • Стоян Ангеліна ОНЗ Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ст.Вознесенського району
  • Новочинська Ганна Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського.
  • Косьмін Михайло Миколаївська гімназія №2.
  • Савицька Софія Миколаївська гімназія №2.
  • Політікіна Інна Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
  • Лукіянчук Аліна Миколаївська ЗЗСО № 17 ім. Саражана В.Г.

Зірка YouTubе ІІІ конкурсу читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг – 2021»

Зірка YouTubе І ступеня

  • Краснова Ангеліна Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №10.

Зірка YouTubе ІІ ступеня

  • Піднебесна Тетяна Веснянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Веснянської ОТГ.

Зірка YouTubе ІІІ ступеня

  • Нєкрасова Ірина Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг.
  • Ісакова Тетяна Миколаївська ЗОСШ – І №4.

За активну участь у конкурсі у ІІІ-му конкурсі читців поезії ім. Дмитра Кременя «Миколаївський оберіг – 2021» дипломами нагороджені дитячі дошкільні заклади

  • Мартинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вознесенського району Миколаївської області
  • Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Широківської ОТГ

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.