14
Чер
Чер 14, 2017 - 12:43
267 0
Лілія Гриневич: Понад 20% коштів Держфонду регіонального розвитку спрямують на ремонти та побудову шкіл

127 освітніх проектів загальною вартістю 557 млн грн уже подано на фінансування Державним фондом регіонального розвитку, ще 160 млн грн – з бюджету ДФРР прогнозовано буде спрямовано на освітні проекти до кінця року.

Про це повідомила міністр освіти і науки, представник партії «Народний фронт» Лілія Гриневич під час виступу на Годині запитань до Уряду у Верховній Раді.

«Ми не ремонтували навчальні заклади впродовж попередніх десятиліть. Ми маємо зношену мережу навчальних закладів. У зв’язку з цим фонд регіонального розвитку спрямований в значній частині саме на капітальні ремонти і добудови навчальних закладів. Цього року понад 20% коштів ДФРР спрямовано саме на капітальні ремонти та покращення стану мережі шкіл», – зазначила Лілія Гриневич.

Міністр також розповіла про пілотний проект МОН та Мінрегіон, в межах якого для 200 українських шкіл буде створено нове освітнє середовище. Причому в половині з цих ЗНЗ повноцінно пілотуватиметься новий стандарт початкової школи, розроблений в межах реформи «Нова українська школа».

У 2016 році на розвиток мережі шкіл з ДФРР будо витрачено понад 607,5 млн грн, що склало близько 20% загального бюджету фонду. За період з 1 червня 2016 до 1 червня 2017 було побудовано 13 нових шкіл та 8 додаткових корпусів для уже діючих ЗНЗ загальною потужністю 4,6 тис учнів.

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *