19
Бер
Бер 19, 2018 - 22:08
245 0
Гирі на снігу, як у Біловодську змагання заборонили

Починаючи з 2012 року в смт. Біловодськ, Луганської області щороку в день народження члена Народного Руху України, почесного громадянина смт..Біловодськ, заслуженого майстра з гирьового спорту Короленка Івана Івановича з ініціативи Луганської О(К)О Народного Руху України проводиться відкритий обласний турнір присвячений його пам’яті.

Засновник турніра завжди мав постійні проблеми в отриманні дозволу місцевої влади та з приміщення для проведення змагань з гирьового спорту, але в останні дні перед турніром влада (регіоналів, опозиційного блоку, комуністів в минулому) надавали приміщення і турніри проводились у спортивному залі.

2018 рік став особливим. Голова ОТГ Едуард Олєйніков та перший заступник голови ОТГ Володимир Гніденко заборонили проводити турнір пам’яті ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА Короленка І. І. смт, Біловодськ в спортивному залі Євсугського НВК. Рішення організаторам турніру повідомили за 11 годин до початку змагань, незважаючи на те, що все було готово до змагань і про це було відомо Є. Олєйнікову та В. Гніденко.

Тому турнір відбувся «На снігу» біля будинку, де проживав і встановлена меморіальна дошка І.І.Короленку.
24 лютого у 10 градусний мороз зібралися друзі сусіди та приїхали з Міловського та Троїцького районів гирьовики і на снігу провели спортивні змагання гирями від 8 кг. до 24 кг.

Від Луганської організації Народного Руху України до меморіальної дошки І.І.Короленку поклали квіти та встановили прапори Руху.

Майстер з гирьового спорту Кравцов В.О. показав управи з 24 кг. гирею з програми «Козацькі забави» та елементи з закалювання снігом. Всі учасники виконували вправи згідно правил змагань з гирьового спорту.

Учасники турніру отримали пам’ятні сувеніри, а Міловська команда кубок за перше місце, а Троїцька за друге.

Представники інших районів та мешканці селища засудили дії керівників Біловодської ОТГ В. Гніденка Е. Олєйнікова, що також відмовили у клопотанні 80-ти громадянам у перейменуванні вулиці «Піонерська» на «Короленка І.І.»

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *