21
Бер
Бер 21, 2018 - 12:38
2032 0
Березнегувате та його «Кормушкі з черьомушкамі»…

Порохоботи, регіонали (з Опаришного Блоку, партій «наш крав» та «матьківщина») вважають, що Миколаївщиною керують голова МОДА та привезені ним зі столиці очільники місцевої поліції й прокуратури. Насправді областю й надалі управляють грубі гроші, або «по-модньому» – неправомірна вигода, здобувачами якої називають то «мультиків з богомазами та дятлами», то «макарянську бірюковату з боньаками». Тому жодної законності, правопорядку, боротьби з корупцією в області не передбачається.

Візьмімо для прикладу Березнегуватський район, яким керують «місцеві» онуки переселенців з расії в будинки знищених голодоморами українських селян – кормишкіни, черьомушкіни, скориє, казакови…Взагалі, коли від’їздиш від Миколаєва на 80 кілометрів в напрямку Березнегуватого (Батуриного), потрапляєш років зо 30-ть в минуле. Така собі машина часу від МОДА: села з назвами «Калуга», «Новоросійськ», «Кавказ», «Прішиб» та «прішиблєниє хрестьянє» – безправні, перелякані, забиті 144 шоколадними реформами добрі люди.

Що є головним для селянина протягом останніх 10 тисяч років історії людства? Вірно, питання власності на землю. Буде в українського селянина його земля – буде і нація, і власна держава.

Починаючи від листопада 2017 року ми з В. Фалілеєвим, головою районної організації Народного Руху України, багаторазово звертались до голови МОДА, прокурора області, начальника нацполіції, депутата облради Кормишкіна, директора ДП ДГ «Реконструкція» Черьомушкіна, президента Нацакадемії аграрних наук, його заступника О. Фурдичка (впійманого на отриманні хабара – 300 тисяч доларів), КМ України, голови Березнегуватської РДА, голів райради, селищради, сільради, податківців тощо.

Звертались за дорученням працівників та пенсіонерів ДП “Реконструція”, с. Лепетиха, Березнегуватського району з проханням відновити порушені права та конституційні гарантії селян. В районі селяни, що працювали в сільському господарстві станом на 1995 рік, отримали земельні паї. Як того вимагав Указ Президента України № 1529, від 03. 12. 99. І лише працівників та пенсіонерів ДП ДГ “Реконструція”, мешканців 4-х сіл Лепетиської сільради, дискримінують, неправомірно використовуючи 10 367 га найкращих земель Миколаївщини. Злочинна група з киян, одеситів, миколаївців та керівників підприємства не надає земельні паї, не сплачує податки. А керівництво уряду, академії, області, району, прокуратура, поліція “не помічають” беззаконня. Ми просили: зобов’язати директора ДП ДГ виконати всі роботи з оформлення технічної документації і отримати документ на право постійного користування землею; звернутись від МОДА до КМУ з пропозицією ухвалити рішення КМУ про перетворення ДП в АТ із часткою державних акцій – 51 %, з попередньою передачею ДП ДГ «Реконструкція» до сфери управління Міністерства агрополітики. Ст. 8 Конституції України передбачено, що норми Конституції є нормами прямої дії. Згідно зі ст. 25 ЗК України, при приватизації земель державних сільськогосппідприємств земельні ділянки передаються їх працівникам, а також пенсіонерам з числа працівників, з визначенням кожному з них земельної частки (паю) за рішенням органу виконавчої влади, і кожна з цих осіб має гарантоване право одержати свій земельний пай. Мешканці Березнегуватського району, котрі працювали та працюють в ДП ДГ «Реконструкція», згідно ст. ст. 8, 21, 24 Конституції мають таке саме право на земельні паї, як і усі інші мешканці району, що отримали земельні паї протягом 1995-2015 років. Право власності на землю гарантоване ст. 14 Конституції України. Це право і заборона будь-якої дискримінації (за місцем роботи чи місцем «виходу на пенсію») гарантовані селянам ст. ст. 21, 24 Конституції України й ст. 14 Європейської Конвенції про захист прав людини і основних свобод. Будь-які акти, що суперечать ст. ст. 21, 24 Конституції України, ст. 14 Європейської Конвенції (ЗК України, Постанова ВРУ від 29. 07. 1991 «Про статус НА АН України», закони «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про приватизацію державного майна», на котрі посилаються органи виконавчої влади у власних відмовах селянам в праві на пай), є не чинними в частинах, що суперечать Європейській Конвенції та Конституції України.

Всі, до кого ми звертались, протягом 4 –х місяців надіслали 36 (!) відписок! Суть котрих: КМУ не хоче нічого робити. Позаяк хабарі від неконтрольованого використання 10 367 га землі потрапляють до КМУ, НААН, МОДА, РДА, прокурорів та поліцаїв з податківцями. Протягом 2015-2017 років за фактами зловживань керівництвом підприємства, несплати податків в повному обсязі, розкрадань порушено ЧОТИРИ кримінальних провадження. Податківці, аудитори здійснили кілька перевірок підприємства, знайшли десятки порушень. Але жодної справжньої слідчої дії протягом ТРЬОХ років не вчинено. Всі чиновники наспівують улюблену пісню «Хабарі, хабарі, бачу вас за селом край дороги…» Останнього разу за зверненням народного депутата, голови Народного Руху України Віктора Кривенка 27. 02. 2018 порушено П’ЯТЕ кримінальне провадження (№ 12018150160000074, за ст. 356 КК України). Сміттярі з прокурватурою є пересічними “доїлками», а не правоохоронцями.

Тому сільські феодали, не криючись, прилюдно називають їх та очільника Миколаївщини нехорошими словами, – як «коля скорий», депутат облради, засновник – власник КАЛгоспу «Прометей», Березнегуватський район (села Новоросійськ та Кавказ), українофоб, комуніст, що публічно паплюжить національний гімн України, український державний прапор.

В області досі існує підприємство «з іншою формою власності» (так відповідають податківці, котрі, як каже микола, у нього «на падсосє»). Голова цього приватного по-суті підприємства «Прометей» «скорий» при свідках б’є підлеглих, веде подвійну бухгалтерію, не сплачує податки, без жодного документу використовує 2500 га землі, наймає за готівку мешканців Снігурівщини, та ВІДМОВЛЯЄ СЕЛЯНАМ, ЯКІ ВСЕ ЖИТТЯ ПРОПРАЦЮВАЛИ НА НЬОГО В КОЛГОСПІ «Прометей», У ПРАВІ НА ОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ. Скорий сказав, що ніякого паювання землі ніколи не буде. Бо «нехороших людей» з МОДА, податківців, поліцаїв давно куплено». Тому усі, хто й надалі буде скаржитись на його злочинні дії, буде звільнений з «побитою мордою». Селяни звернулись до «губернатора – підлеглого П. Порошенка» Олексія Савченка – нуль реакції! Окрім вигуків «Слава нації – смерть ворогам! Україна – понад усе!»

Ми з Валерієм Фалілеєвим протягом ДВОХ МІСЯЦІВ не можемо потрапити на особистий прийом до голови МОДА або його першого заступника В. Боня. Чиновники, герої АТО, УБД, банально ховаються від нас. То вони у відрядженнях, то у відпустках, то на термінових нарадах…Ніхто беззбройним селянам землю не віддає. Ані в 1917, ані в 2017. Важливо, вигукуючи про славу нації та смерть ворогам, безпомилково визначити, про яку націю йдеться і хто є ворогами. Еге ж, пане голово МОДА?

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *