19
Січ
Січ 19, 2020 - 21:55
223 0
Диво Різдвяного вертепу в Миколаєві відроджують його традиції

ХХІІІ огляд Різдвяних вертепів

Безсніжний і теплий ранок зустрів учасників ХХІІІ Огляду Різдвяних вертепів. Він відбувся в Будинку Вчителя напередодні Водохреща на другий Свят вечір. Різдвяні звичаї давно стали частинкою святкувань українців у нашому краї. Звичними стали колядки з прославлянням Маленького Ісуса в селах та містах області. Колядки, щедрівки та вертепи були представлені на ХХІІІ Огляді Різдвяних вертепів, що його організовує Народний Рух України спільно з фондом «Дітям України» за сприяння обласного та міського управління освіти.

dyvo-rizdvyanogo-vertepu-v-mykolayevi-vidrodzhuyut-jogo-tradytsiyi-8

Огляд відкрив Сергій Гололобов та надав слово Юрію Діденку. Він привітав військовослужбовців гарнізону присутніх на огляді з святами та подякував за їхню службу Україні і подарував книгу «Україна колядує». Відзначив роль національного відродження для сьогодення та майбутнього України. Відкрив огляд вертеп «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Дивограй» Обласного будиноку художньої творчості художній керівник – Людмила Шепелевич Вони порадували присутніх класичним вертепом з колядками незважаючи на те що багатьом із них 6 років. Учасники огляду відзначались талантом самобутністю любов’ю до рідних звичаїв, традицій та своєї країни. Дипломантами стали вертеп Миколаївської ЗОШ № 1 ім Олега Ольжича керівники: Олена Леоньєва. Алььона Рабулець, вертеп «Різдвяні звіночки» Снігурівської ЗОШ № 1 Художній керівник Оксана Паскаль, вокальний ансамбль «Краяни» Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса Художній керівник – Татяна Козка, театральний колектив «ДивоГрай» Миколаївської ЗОШ №16 Тернівський будинок культури художній керівник Олена Малінчик

dyvo-rizdvyanogo-vertepu-v-mykolayevi-vidrodzhuyut-jogo-tradytsiyi-3

Свої подарунки колядникам надало також СП «Нібулон» . Дипломи, подяки керівникам та унікальні видання «Україна колядує» та «Сценарій вертепу з масками на 24 дійові особи» учасникам вручив Юрій Діденко.

dyvo-rizdvyanogo-vertepu-v-mykolayevi-vidrodzhuyut-jogo-tradytsiyi-7

Фінальним акордом ХХІ огляду Різдвяних вертепів стало спільне з військовослужбовцями світлина на пам’ять та вітання «Христос народився! Славімо його!!!

dyvo-rizdvyanogo-vertepu-v-mykolayevi-vidrodzhuyut-jogo-tradytsiyi-1

Сподобалася стаття? Поділися зараз!

Миколаївщина Народний Рух України
Миколаївщина Народний Рух України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *